Serwis drukarek

Oferujemy Państwu profesjonalny, szybki i tani serwis drukarek ceramicznych. Szanujemy Państwa czas i pieniądze, dlatego nie oferujemy drukarek zastępczych , tylko staramy się usunąć usterkę tego samego dnia. Zdajemy sobie sprawę z tego że wielu klientów przyjeżdża do nas z drugiego końca polski ( gdzie koszt dwukrotnego przyjazdu często przekracza 1000 zł), dlatego przed przyjazdem zawsze ustalamy prawdopodobną usterkę. Po to aby później móc zagwarantować naprawę tego samego dnia. Nigdy nie przyjmujemy na serwis kilku drukarek, każąc tym samy czekać na naprawę dwa-trzy tygodnie.
ZAWSZE NA DANY DZIEŃ UMAWIAMY SIĘ TYLKO Z JEDNYM KLIENTEM !!!!!

Obsługujemy również klientów którzy mają drukarki zasypane tonerami innych producentów. Udzielamy pomocy poprzez kontakt telefoniczny oraz e-mail. Zapewniamy anonimowość naszych klientów.

Zawsze po serwisie drukarki wykonujemy profil monitora i drukarki, po to aby klient wracając do zakładu mógł pracować bez żadnych problemów. Wykonujemy profile mnitorów również w laptopach , nieprawdą jest to że nie można wykonać profilu laptopa. Oczywiście często jesteśmy ograniczeni do profilowania tylko i wyłącznie programowego ( dotyczy to laptopów które nie mają regulacji jasności, kontastu itp.). Jednak nawet taki profil pozwala nam zbliżyć się do tego co zobaczymy na wydruku.

Shopping Cart