Dzięki zastosowaniu naszego rewelacyjnego papieru CALCOPRINT, proces wykonywania zdjęć na porcelanie ograniczamy do absolutnego minimum. CALCOPRINT pozwala nam skrócić czas pracy (nie musimy lakierować/laminować wydruków), unikamy nieprzyjemnego zapachu i osiadającego wszędzi lakieru w sprayu. Oszczędzamy pieniądze, 1 arkusz gotowego do nałożenia wydruku na papierze CALCOPRINT jest tańszy niż wydruk na papierzy do lakierowania czy lamiancji. Bezpośrednio po wydruku grafikę możemu wycinać i nakładać na płytkę.
JEDNOCZEŚNIE OSTRZEGAMY PAŃSTWA NA RYNKU POJAWIAJĄ SIĘ NIEUDANE KOPIE NASZEGO PAPIERU (OCZYWIŚCIE POD INNĄ NAZWĄ), PROSIMY PRZED ZAKUPEM TEGO PAPIERU ZWRÓCIĆ SIĘ Z PROŚBĄ DO SPRZEDAWCÓW TAKIEGO PAPIERU O WYSŁANIE PRÓBEK W CELU SPRAWDZENIA JEGO DZIAŁANIA.


Technika tradycyjna polega na użyciu papieru DECAL/TRUCAL (do lakierowania) lub CEMIX (papier do laminacji). Proces wgląda następująco : po wydruku na papierze na grafikę musimy nanieść powłokę dzięki której przeniesiemy grafikę na porcelanę lub szkło. Więc po wydruku na papierze DECAL/TRUCAL nanosimy dwie warstwy lakieru ceramicznego w sprayu, po wysuszeniu wycinamy grafikę, wkładamy do wody. Po odklejeniu od papieru grafikę zsuwamy na nośnik (porcelana, szkło). W przypadku papieru CEMIX, po wydrukowaniu na kartkę z grafiką nakładamy warstwę ” laminacyjną” i zgrzewamy całość przy użyciu laminatora, następnie wycinamy i nakładamy podobnie jak w poprzednim przypadku.

Shopping Cart