Tonery i papier

TONERY CERAMICZNE

Nasze rewelacyjne tonery ceramiczne, charakteryzują się tym że nie tracą swoich kolorów po wypalenie. Firma BALTEA D.C. jako pierwsza opracowała toner czerwony TRUE RED zachowuje piękny kolor nawet po wypale w temperaturze 890 ‘C. Na miejscu zawsze posiadamy tonery i startery tak aby w każdej chwili móc wysłać do klienta lub dokonać wymiany tonerów w drukarce.

PAPIER CALCOPRINT

SZYBKI I NIEZAWODNY PROCES DZIĘKI PAPIEROWI CALCOPRINT

Prostota procesu polega na kilku krokach i pozwala także osobie nie bedącej ekspertem szybko nauczyć się tej technologi. Niewątpliwą zaletą jest to że wydruk nie wymaga lakierowania lub laminacji, bezpośrednio po wydruku możemy wycinać i nakładać kalkę na porcelanę. Ponadto wypalona grafika zawsze posiada piękny połysk i idealnie równą powierzchnie. W ostatnim czasie na rynku pokazał się papier, udający CALCOPRINT. Prosimy aby przed zakupem zamówić próbki i sprawdzić produkt. CALCOPRINT jest jeden, nie jest to produkt testowy czy też podróbka innego wyrobu.

CALCOPRINT został opracowany kilka lat temu i jako jedyny jest w 100%, pewny i bezpieczny dla drukarek. W firmie posiadamy drukarkę, która pracowała na CALCOPRINT prawie 6 lat, nadal drukuje bez zarzutów. Dajemy Państwu gwrancję że nasz papier jest bezpieczny i dopracowany w każdym szczególe, dowodem może być to że od kilku lat stosują go firmy na całym świecie.

PAPIER DECAL I TRUCAL

Papier TRUCAL 180 M oraz papier DECAL 150 gr. Są to papiery przeznaczone do wydruku grafiki a następnie nałożenia warstwy lakieru z topnikiem w sprayu lub za pomocą sitodruku. Jest to tradycyjna metoda, jednak przy jej stosowaniu należy liczyć sie z nieprzyjemnym zapachem oraz osiadającymi w pomieszczeniu w którym lakierujemy cząsteczkami lakieru. Dlatego przed podjęciem decyzji o zastosowaniu tej metody, należy zapewnić sobie odrębne pomieszczenie do nakładania lakieru.

PAPIER CEMIX

Papier CEMIX przeznaczony jest do wydruku a następnie do laminacji w odpowiednim laminatorze. Występuje w dwóch formatach A4 i A3. Proces wykonania porcelany jest podobny do tego z użyciem lakieru w sprayu, z tą różnicą że po wydruku zamiast lakierowania wkładamy papier do laminatora i zgrzewamy ze specjalną warstwą. Która służy do przeniesienia obrazu na porcelanę oraz po wypale stworzy błyszczącą powłokę na ceramice z grafiką.

Shopping Cart