Tonery i papier

TONERY CERAMICZNE

Nasze rewelacyjne tonery ceramiczne, charakteryzują się tym że nie tracą swoich kolorów po wypalenie.
Toner czerwony TRUE RED zachowuje piękny kolor nawet po wypale w temperaturze 890 ‘C.
Na miejscu zawsze posiadamy tonery i startery tak aby w każdej chwili móc wysłać do klienta lub dokonać wymiany tonerów w drukarce.

PAPIER CALCOPRINT

SZYBKI I NIEZAWODNY PROCES DZIĘKI PAPIEROWI CALCOPRINT

Prostota procesu polega na kilku krokach i pozwala także osobie nie bedącej ekspertem szybko nauczyć się tej technologi. Niewątpliwą zaletą jest to że wydruk nie wymaga lakierowania lub laminacji, bezpośrednio po wydruku możemy wycinać i nakładać kalkę na porcelanę. Ponadto wypalona grafika zawsze posiada piękny połysk i idealnie równą powierzchnie. W ostatnim czasie na rynku pokazał się papier, udający CALCOPRINT. Prosimy aby przed zakupem zamówić próbki i sprawdzić produkt. CALCOPRINT jest jeden, nie jest to produkt testowy czy też podróbka innego wyrobu.

CALCOPRINT został opracowany kilka lat temu i jako jedyny jest w 100%, pewny i bezpieczny dla drukarek. W firmie posiadamy drukarkę, która pracowała na CALCOPRINT prawie 6 lat, nadal drukuje bez zarzutów. Dajemy Państwu gwrancję że nasz papier jest bezpieczny i dopracowany w każdym szczególe, dowodem może być to że od kilku lat stosują go firmy na całym świecie.

PAPIER DECAL I TRUCAL

Papier TRUCAL 180 M oraz papier DECAL 150 gr. Są to papiery przeznaczone do wydruku grafiki a następnie nałożenia warstwy lakieru z topnikiem w sprayu lub za pomocą sitodruku. Jest to tradycyjna metoda, jednak przy jej stosowaniu należy liczyć sie z nieprzyjemnym zapachem oraz osiadającymi w pomieszczeniu w którym lakierujemy cząsteczkami lakieru. Dlatego przed podjęciem decyzji o zastosowaniu tej metody, należy zapewnić sobie odrębne pomieszczenie do nakładania lakieru.

PAPIER CEMIX

Papier CEMIX przeznaczony jest do wydruku a następnie do laminacji w odpowiednim laminatorze. Występuje w dwóch formatach A4 i A3. Proces wykonania porcelany jest podobny do tego z użyciem lakieru w sprayu, z tą różnicą że po wydruku zamiast lakierowania wkładamy papier do laminatora i zgrzewamy ze specjalną warstwą. Która służy do przeniesienia obrazu na porcelanę oraz po wypale stworzy błyszczącą powłokę na ceramice z grafiką.

Shopping Cart